Forum ProFortalicium Strona Główna
 Home    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Galerie
 Rejestracja    Zaloguj
ulotka ułatwiająca znalezienie fortyfikacji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ProFortalicium Strona Główna -> Nasza księgarnia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomba
PostWysłany: Czw 13:37, 20 Cze 2019 Powrót do góry

Dołączył: 31 Paź 2015

Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Otwock

Cześć.
Często odwiedzający nasze izby forteczne pytają się o więcej takich miejsc i zamiast powtarzać w kółko to samo każdemu i tak setki razy warto druknąć sobie poniższą broszurkę.
Czasu wam ujmie a i wszelkie pytania pójdą w razie co do mnie, zgodnie z kontaktem na ulotce.
Hotlink będzie uaktualniany w raz z aktualizacją danych.
Nie umieszczałem logo Pro Fortu z uwagi na bardziej rozległą tematykę,ale mogę dodać.
Wszelkie opinie mile widziane.

[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez tomba dnia Pon 20:55, 15 Lip 2019, w całości zmieniany 2 razy
Zobacz profil autora
Tomek
PostWysłany: Pią 17:32, 21 Cze 2019 Powrót do góry

Dołączył: 22 Lut 2008

Posty: 1211
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Chropoców

Możesz mi to łopatologicznie wytłumaczyć? co porucz wydrukowania można z tym zrobić?
Zobacz profil autora
tomba
PostWysłany: Pią 19:27, 21 Cze 2019 Powrót do góry

Dołączył: 31 Paź 2015

Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Otwock

To jest ściągawka,jak i na czym korzystać z mapy,na której umieściłem większość fortyfikacji w Polsce.
Można to zawsze umieścić w obiektach i na dniach otwartych rozdawać zainteresowanym,którzy takiej informacji potrzebują.
Zrobiłem to ,ponieważ sporo ludzi odwiedzających nasze schrony chciało "wincyj i wincyj takich bunkrów panie"
A tu mają wszystko,łącznie z danymi teleadresowymi.
Ostatnio nawet pochyliłem się nad rozebranymi liniami kolejowymi w rejonie Śląska (nawet wąskotorowych)
Ja wiem,że moja działalność (poza noszeniem betonu w wiadrze ) jest dla niektórych extrawagancka,ale trzeba myśleć właśnie w taki sposób.
Posłużę się tu przykładem zmiany kierunku działalności naszego stowarzyszenia w sposób dwutorowy Grey_Light_Colorz_PDT_15
Zobacz profil autora
Tomek
PostWysłany: Sob 9:01, 22 Cze 2019 Powrót do góry

Dołączył: 22 Lut 2008

Posty: 1211
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Chropoców

Nie krytykuje BROŃ BOŻE super ino dla mnie antytalencia onlajnowego to nie przemawia bo nic nie umie zrobić, co wpisze na NOKIE 3310 to nie chce mie zaprowadzić na żeden bunkier.
Zobacz profil autora
Tomek
PostWysłany: Sob 9:28, 22 Cze 2019 Powrót do góry

Dołączył: 22 Lut 2008

Posty: 1211
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Chropoców

A tak na poważnie
Przyjade w sierpniu to poprosze żebyś wgrał mi na telefon ta aplikacja i wstępnie wytłumaczył, a reszta to juz jakoś ogarne.

Tak jak pisałeś wcześniej, taki zbiór map i przewodników w jednym miejscu jest jak najbardziej pożądany. Mają być chłopaki z grupy KAMIM X (tak im nazachwalałem Wasz bunker że zmienili plany)
i oni też będą takim czymś zainteresowani.
Zobacz profil autora
tomba
PostWysłany: Sob 10:55, 22 Cze 2019 Powrót do góry

Dołączył: 31 Paź 2015

Posty: 24
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Otwock

Nokia 3310 może cię zaprowadzić jedynie na dno,jak wpadniesz do wody Grey_Light_Colorz_PDT_15
Moim zdaniem najlepsze z tego są punkty kml/gpx bo wrzucone na dowolny mapnik widoczne są z dużych oddaleń.
Wpisując Pro Fortalicium mamy całe portfolio naszego stowarzyszenia i to siedząc w samochodzie bez dostępu do neta.Można zadzwonić na podany telefon albo zobaczyć godziny otwarcia.
Przyjedziesz to pokażę,tylko musisz zmienić fona na coś powyżej 2015 roku Grey_Light_Colorz_PDT_15
7 ways działa na wszystkich systemach operacyjnych łącznie z win CE na stare śmieci
Zobacz profil autora
Tomek
PostWysłany: Nie 9:41, 23 Cze 2019 Powrót do góry

Dołączył: 22 Lut 2008

Posty: 1211
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2
Skąd: Chropoców

Oki bedzie coś po 2015. Dzięki
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ProFortalicium Strona Główna -> Nasza księgarnia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB :: phore theme by Kisioł. Bearshare